DOPRAVNÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY

  Cena dopravy a způsoby úhrad zboží v rámci České republiky  


Zásilky jsou expedovány Českou poštou jako EXPRESNÍ s doručením až do domu!!!
Objednané zboží dodáváme do následujícího pracovního dne od potvrzené expedice a to AŽ NA MÍSTO URČENÍ!!!
Pokud nebudete na udané adrese k zastižení, můžete zboží vyzvednout na nejbližší poště. POZOR - doba uložení na poště je 7 kalendářních dnů.

Cena dopravného a balného:
- dopravné a balné .................. 120,- Kč
-
 nákup nad 5.000,-Kč vč. DPH .... doprava ZDARMA
-
 osobní odběr, podmínkou je platba předem na účet. Vzhledem k nesouhlasu s fašistickou EET hotovost nepřijímáme. .... doprava ZDARMA


Platba za zboží:
- platba DOBÍRKOU ........... platí se hotově při převzetí zásilky
- platba BANKOU předem .... platí se předem na bankovní účet prodávajícího.
                                           Zboží se expeduje po připsání částky na účet. 
                                           Pro platby nad 10.000,-Kč vč. DPH je platba bankou předem povinná.

Jesliže u nás jednou nakoupíte, přiřadíme Vám trvalou 3% slevu na všechny Vaše budoucí nákupy.
Po zaplacení prvního objednaného zboží Vám bude přidělena sleva 3% na veškeré zboží, které nabízíme v našem obchodě a které si kdy u nás v budoucnu zakoupíte !!!

Dodací lhůta je 24 hodin od potvrzení expedice ze strany dodavatele. V případě, že dodávka zboží by měla být delší než 14 dnů, budeme Vás o tomto informovat. Při přebírání zboží je kupující povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci samotnému.
V případě shledání porušení obalu svědčících o neoprávněném vniknutí do zásilky se doporučuje kupujícímu zásilku ve vlastním zájmu nepřevzít!  Cena dopravy a způsoby úhrad zboží v rámci Slovenské republiky 

Všechny zásilky jsou expedovány Slovenskou poštou.

Platba probíhá zásadně BANKOU předem

Cena dopravního a balného    ..................... 300,- Kč
Neplatí zde poštovné zdarma při nákupu nad 5.000,-Kč.
Zboží se expeduje po připsání příslušné částky na náš účet. Veškeré bankovní poplatky hradí kupující !!!!
Při zadávání příkazu si ověřte, že přesně ta částka, která je uvedena na faktuře bude připsána na účet dodavatele. Pokud tomu tak nebude, budete vyzváni k doplacení příslušné částky.
Pro co nejlevnější převod peněz na náš účet Vám doporučujeme platbu přes tzv. EUROGIRO. Tímto způsobem lze platit z každé pošty. Neopomeňte zadat kód úhrady poplatků OUR (poplatky hradí odesílatel).

Po dokončení objednávky Vám budou nabídnuty všechny potřebné údaje pro uskutečnění platby.
!!! Po odeslání objednávky NIC NEPLAŤTE a vyčkejte na potvrzení dostupnosti zboží, které Vám bude zasláno na Váš e-mail do 24 hodin od objednání (v pracovní dny) !!!

V případě nedodržení výše uvedených ustanovení a následnému příp. vracení uhrazené částky na Váš účet, popř. doplacení částky na účet dodavatele, hradíte jako odběratel veškeré bankovní poplatky s platbou spojené.

Jesliže u nás jednou nakoupíte, přiřadíme Vám trvalou 3% slevu na všechny Vaše budoucí nákupy.
Po zaplacení prvního objednaného zboží Vám bude přidělena sleva 3% na veškeré zboží, které nabízíme v našem obchodě a které si kdy u nás v budoucnu zakoupíte !!!


Dodací lhůta je 7-20 dnů od expedice zboží. V případě, že dodávka zboží by měla být delší než 20 dnů, budeme Vás o tomto informovat. Při přebírání zboží je kupující povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci samotnému.

V případě shledání porušení obalu svědčících o neoprávněném vniknutí do zásilky se doporučuje kupujícímu zásilku ve vlastním zájmu nepřevzít! 

Převzetím zásilky kupující stvrzuje, že tato splňovala všechny podmínky a náležitosti výše uvedené a na pozdější reklamaci o porušenosti obalu zásilky nebude brán zřetel. Faktura sloužící zároveň i jako daňový doklad je přiložena k zásilce.


Jak je to s DPH ?
Zboží je do Slovenské republiky dodáno za ceny v Kč s DPH.

Pokud má být dodávka zboží uskutečněna bez DPH, je nezbytně nutné splnit následující podmínky:

1. při objednání zboží musíte napsat do poznámky, že chcete dodat zboží za cenu bez DPH, popř. musíte tuto skutečnost ihned poslat na e-mail uctarna(zavináč)prirodnileciva.cz !!!
2. ve Vaší registraci musíte uvést své DIČ (bez uvedení proběhne expedice vždy za cenu s DPH)
3. je nutné správnost DIČ doložit kopií registrace u příslušného finančního úřadu na Slovensku zasláním v digitální podobě na náš e-mail
uctarna(zavináč)prirodnileciva.cz.

Nesplněním kterékoliv z podmínek není možná expedice za ceny bez DPH (a je provedena expedice za plnou cenu s DPH). Při případném vracení DPH platí kupující veškeré bankovní poplatky spojené s touto transakcí.