AminetPřírodní léčivaRonic-czechVakuové baličkyVlnashopRecepty Ronic

Ionic-CARE Triton X6 + láhev ZDARMA

Kód:hog-ionic-x6-new
Záruka:24 měsíců
Naše cena:3 490 Kč vč. DPH a všech zákonných poplatků
Cena bez DPH:2 884 Kč
Výběr barvy:
Množství:
SplátkySplátky cetelem

Ke každé čističce nyní dostanete ZDARMA ZDRAVOU LÁHEV.

Barva - černá nebo stříbrná
Ionic-CARE Triton X6 v sobě díky hi-tech technologiím kombinuje výkonnou čističku vzduchu a ionizátor.
 
Čištění vzduchu s účinností až 96 % probíhá naprosto nehlučně a s nulovými náklady na výměnné filtry. Cirkulaci vzduchu v přístroji totiž zajišťuje soustava elektrod, které pohybují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, čímž nahrazují zastaralé ventilátory. Nečistoty jsou zachyceny na elektrostatickém filtru. Na ploše 1.100 cm2 spolehlivě ulpí nejen polétavý prach ale i chemikálie, cigaretový kouř, pyly a jiné alergeny, viry, bakterie,spóry plísní a například i rozpadové prvky radonu. Přístroj disponuje třemi výkonovými stupni a jeho spotřeba je maximálně 12 W.
 
Ionic-CARE Triton X6 je přístroj, který unikátním způsobem spojuje dvě funkce zvyšování kvality vzduchu. Díky použití moderních technologií se totiž u Ionic-CARE podařilo spojit dva zdánlivě obtížně kombinovatelné způsoby čištění vzduchu v interiérech. Ionic-CARE je jak vysoce výkonnou, absolutně bezhlučnou, aktivní čističkou vzduchu a zároveň výkonným ionizátorem vzduchu (generátorem zdraví prospěšných záporných iontů). Ionic-CARE spojil obě tyto funkce bez jakýchkoliv výkonnostních kompromisů. Naopak, svou novou konstrukcí odstranil nevýhody jednotlivých metod a ideálně zkombinoval jejich výhody.
 
Nejprodávanější čistička na českém trhu
 
Vytvořte si doma vzduch svěží jako v přírodě a zároveň odstraňte prach a alergeny. Prospějete tím svému zdraví.
 
Výhody nákupu Ionic-CARE
 
- 96% účinnost při zachytávání polétavých nečistot
- Kombinovaná čistička vzduchu s ionizátorem
- Nulové náklady na filtry s neomezenou životností
- Naprosto bezhlučný provoz, 3 stupně výkonu
- Minimální provozní náklady, méně než 2 Kč denně
- Snadná obsluha, údržba i čištění přístroje
- Kvalitní provedení, moderní design, 3 barevné varianty

Proč čistit a ionizovat vzduch?
 
- Zlepšíte dýchání
- Odstraníte alergeny a prach
- Zničíte viry a bakterie
- Snížíte působnost radonu
- Zlepšíte pracovní výkonnost
- Zkvalitníte spánek
- Snížíte krevní tlak
- Zmírníte depresivní stavy

Přístroj má 3 úrovně nastavení chodu dle velikosti místností, kde je využíván:
 
Nastavení nízký výkon (nízký výkon) používejte v malých místnostech do 15 m2. V tomto režimu je průměrný příkon 5 W, vzduchový výkon 15 m3/hod. a cyklus sestává z 20 vteřin provozu (proces čištění + ionizace vzduchu) a 120 vteřin pauza – v opakujících se intervalech.
 
Nastavení střední výkon (střední výkon) používejte ve středně velkých místnostech do 50 m2. V tomto režimu je průměrný příkon 7 W, vzduchový výkon 38 m3/hod. a cyklus sestává z 20 vteřin provozu (proces čištění + ionizace vzduchu) a 20 vteřin pauza – v opakujících se intervalech.
 
Nastavení střední výkon (plný výkon) používejte ve velkých místnostech do 75 m2. V tomto režimu je průměrný příkon 12 W, vzduchový výkon až 65 m3/hod. a proces čistění + ionizace vzduchu probíhá neustále.
 
Výše uvedené údaje jsou orientační a platí pro běžný provoz v nekuřácké domácnosti s průměrným obsahem prachových, pylových a jiných polétavých částic. V případě, že přístroj čistí vzduch v zakouřeném prostředí, případně v prostředí, kde požadujeme výrazně zvýšenou čistotu vzduchu (např. v domácnosti alergiků a astmatiků), můžeme zvolit vyšší stupeň, než je uvedeno. V úvahu je ovšem potřeba brát fakt, že k dlouhodobému pobytu osob je doporučená vzdálenost alespoň 2 m od ionizátoru, avšak negativní účinky vysokých koncentrací atmosférických iontů nejsou známy, naopak vysoké koncentrace negativních iontů jsou využívány terapeuticky.
 
Ionizace vzduchu výrazně zvyšuje čistící výkon čističky vzduchu (znásobuje účinnost zachytávání nečistot na elektrostatických filtrech – kolektorech), a proto by do 2 m ve směru „výdechu“ přístroje neměly být umístěny kovové a jiné vodivé předměty, které ionizované částice předčasně vybíjejí.

Technické parametry:

Napájení:                220 – 240V 50Hz
Příkon:                    max. 12W
Rozměry:                 výška 71 cm
Váha přístroje:         3,1 kg
Koncentrace záporných iontů v cm³ ve vzdálenosti 50 cm:    4,2 . 105/cm3
Koncentrace záporných iontů v cm³ ve vzdálenosti 250 cm:    2,7 . 102/cm3
Maximální plocha místnosti při standardní výšce stropu (cca 250 cm):    75 m2
Hlučnost:                  max. 8 dB
Vzduchový výkon:      až 65 m3/hod
Protiprašná účinnost: 96 %
Produkce ozónu:        0,005 ppm (přípustný limit = 0,05 ppm)
Pozn.: Přístroj není zdrojem nadměrných koncentrací ozónu a plně vyhovuje hygienickým normám. Limitní hodnota pro pobytové místnosti 0,05 ppm nebyla dle expertízy SZÚ dosažena. Při provozu na nejvyšší výkonový stupeň může být citlivými jedinci čichem pach ozónu vnímán. Je to dáno tím, že člověk může vnímat již koncentrace, které nepředstavují riziko pro zdraví, čichový práh lidí je zpravidla nižší, než limitní hodnota.

 
  • Ionic-CARE Triton X6 + láhev ZDARMA


NEJPRODÁVANĚJŠÍ

SJCAM™ SJ4000 je skvělá outdoorová sportovní (akční) kamera (použitelná také jako kamera do auta), která natáčí ve fullHD 1080P (1920x1080) a pořizuje až 12M fotografie...
Přejít na detail produktu Sportovní kamera SJCAM™ SJ4000 černá, české menu 2 490
ZCELA NOVÝ TYP! Zvukový a vibrační odpuzovač-plašič krtků, hryzců, hrabošů apod. Použití: Odpuzovač-plašič krtků, hryzců, hrabošů, rejsků, potkanů, myší, hadů apod. Rozsah účinnosti do 1000m2...
Přejít na detail produktu Maxi účinný elektronický odpuzovač krtků a hryzců - Deramax Cvrček 499
DOČASNĚ VYPRODÁNO. Přijímáme objednávky. Kompaktní kuchyňský robot ve standardním balení. Výkonný 500 watt motor, 4200 ot./min, patentovaná kulatá mísa o objemu 0.75 l, odšťavovač...
Přejít na detail produktu Ronic Partner - standardní balení 9 900
Niceboy® VEGA je sportovní kamera, která natáčí interpolovaně ve fullHD a progresivně v HD 720P (1280x720) a pořizuje až 5M fotografie. Výborně ji využijete pro akční záběry ze všech (nejen) adrenalinových sportů...
Přejít na detail produktu Sportovní kamera Niceboy® VEGA, české menu 990
SKLADEM. Ronic 4000 má výkonný a přitom tichý elektromotor. Je to vícerychlostí verze oblíbeného robotu Ronic 20.
Přejít na detail produktu Ronic 4000 - kuchyňský robot 17 900