AminetPřírodní léčivaRonic-czechVakuové baličkyVlnashopRecepty Ronic

REMOSKA R22 Grand, 4 litry

Kód:R22
Naše cena:2 999 Kč vč. DPH a všech zákonných poplatků
Cena bez DPH:2 479 Kč
Množství:
SplátkySplátky cetelem
Známá a oblíbená REMOSKA®. Nové materiály ve spojení s originální technologií dobývají moderní kuchyně.

REMOSKA® už dávno není jenom hit našich babiček - nová generace Remosek s teflonovou úpravou zaručí vždy perfektní výsledek.
Přikon energie je pouze 400W a spotřeba enegie je v srovnání s klasickou troubou nesrovatelně nižší.
Díky malým rozměrům a možnosti přenášení uvaříte a upečete skutečně všude - doma, na chatě, chalupě, v kempu a dokonce i v autě.

Jak funguje

Teplo je z víka, kde je umístěno topné těleso, přenášeno stěnami mísy až na dno mísy a potravina je tedy ohřívána ze všech stran. Uvnitř mísy je optimální teplota pro pečení potravin 160 - 180° C.
Přebytečná pára, vznikající při pečení, je odváděna přes ventily ve víku. Upravované potraviny se tedy nevysušují, zůstávají měkké a zachovávající si svou vůni. (Kuře je dobře propečené i u kosti a má křupavou kůžičku).

Co umí

Umí nejen péci, ale i dusit, smažit, zapékat, ohřívat i rozmrazovat. Slouží pro přípravu VŠECH druhů potravin. Připravíte v ní všechny druhy masa. Stačí jen zapnout!

Připravíte velmi chutná jídla odpovídající zdravé výživě i dietě (příprava bez tuku). Ztráty biologických parametrů (vitamínů a živin) jsou minimální!

Nízká spotřeba

Nový model Remoska® ORIGINAL Teflon® má spotřebu jen 400 W!
Ušetříte za spotřebu elektrické energie.
Náklady na 10 min předehřátí el. trouby jsou stejné jako 1 hod. provozu Remosky.
 
 
Pečení kuřete (1 hod 15 min) Spotřeba v kWh
El. trouba (2 000 W) 1,1 kWh
Remoska® ORIGINAL 0,5 kWh

 

Elektrická pečicí mísa REMOSKA® se skládá ze tří částí: 

1)  Víko, ve kterém je umístěno topné těleso. Horní část víka je vyrobena z nerezového plechu se zrcadlovou vrstvou nebo s povrchovou úpravou Teflon® Select. Přebytečná pára, vznikající při pečení, je odváděna přes ventily ve víku. Dolní část víka je potažena nepřilnavým materiálem Teflon® Classic. Teplo z víka je přenášeno stěnami mísy na dno mísy. Víko je navrženo tak, aby mohlo být položeno na pracovní plochu s topnou částí směrem vzhůru. Přívodní kabel je připojen pevně k držadlu. Na držadle je umístěn hlavní vypínač.

2) Mísa, která je vyrobena z hliníku s nepřilnavou povrchovou úpravou Teflon® Classic nebo Teflon® Select. Mísa je opatřena dvěma plastovými držadly. Objem mísy je 4 litry.

3) Stojánek, který je, stejně jako držadlo s vypínačem a opěrka, vyroben z termoplastu (plast odolný vysokým teplotám).

Co nahradí

Nahradí nejen el. trouby, ale i pánev, mikrovlnou troubu, toustovač, sendvičovač, domácí pekárnu, rýžovar, fritovací hrnec, parní hrnec … 

Kde uvaříte

Doma, na chatě, chalupě, ubytovně, studentských kolejích, ale i v kempech, karavanech a lodích. Během dovolené připravíte rychle a snadno svá oblíbená jídla a přílohy tak jako doma.
Remosku lze použít k přípravě teplých, kvalitních a chutných jídel při použití měniče 12V nebo 24V/220V i v osobních a nákladních automobilech během odpočinku na parkovištích.


Záruka kvality
Elektrická pečicí mísa zn. REMOSKA® je vyráběna s nepřilanou povrchovou úpravu Teflon® Classic a Teflon® Select od firmy DuPont, která je největším světovým výrobcem nepřilnavých povrchů známé pod značkou Teflon®. 
Všechny díly jsou vyráběné v České republice.
  • REMOSKA R22 Grand, 4 litry


NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ZCELA NOVÝ TYP! Zvukový a vibrační odpuzovač-plašič krtků, hryzců, hrabošů apod. Použití: Odpuzovač-plašič krtků, hryzců, hrabošů, rejsků, potkanů, myší, hadů apod. Rozsah účinnosti do 1000m2...
Přejít na detail produktu Maxi účinný elektronický odpuzovač krtků a hryzců - Deramax Cvrček 499
Niceboy® VEGA je sportovní kamera, která natáčí interpolovaně ve fullHD a progresivně v HD 720P (1280x720) a pořizuje až 5M fotografie. Výborně ji využijete pro akční záběry ze všech (nejen) adrenalinových sportů...
Přejít na detail produktu Sportovní kamera Niceboy® VEGA, české menu 990
SJCAM™ SJ4000 je skvělá outdoorová sportovní (akční) kamera (použitelná také jako kamera do auta), která natáčí ve fullHD 1080P (1920x1080) a pořizuje až 12M fotografie...
Přejít na detail produktu Sportovní kamera SJCAM™ SJ4000 černá, české menu 2 490
DOČASNĚ VYPRODÁNO. Přijímáme objednávky. Kompaktní kuchyňský robot ve standardním balení. Výkonný 500 watt motor, 4200 ot./min, patentovaná kulatá mísa o objemu 0.75 l, odšťavovač...
Přejít na detail produktu Ronic Partner - standardní balení 9 900
SKLADEM. Ronic 4000 má výkonný a přitom tichý elektromotor. Je to vícerychlostí verze oblíbeného robotu Ronic 20.
Přejít na detail produktu Ronic 4000 - kuchyňský robot 17 900