AminetPřírodní léčivaRonic-czechVakuové baličkyVlnashopRecepty Ronic

Sana Juicer EUJ-707 by Omega bílá

Kód:od-Sana-bila
Naše cena:10 960 Kč vč. DPH a všech zákonných poplatků
Cena bez DPH:9 058 Kč
Množství:
SplátkySplátky cetelem
Sana Juicer EUJ-707 by Omega bílá je nejnovější model šnekového dvoufázového odšťavňovače. Na rozdíl od ostatních šnekových přístrojů Sana Juicer EUJ-707 by Omega bílá využívá patentované dvoufázové síto, které zaručuje maximální výtěžnost. V první fázi jsou suroviny na hrubo vylisovány a šťáva odtéká přes hrubé síto do sběrné nádoby. Zbylá drť je dále posouvána hlavním dílem směrem k jemnému sítu, kde dochází k druhotnému odšťavňení suroviny. Celý tento systém je propojen, takže šťáva nakonec odtéká jedním otvorem.
 
Výhody nového odšťavňovače Sana Juicer EUJ-707 by Omega:
velký plnící otvor 
volitelné hrubé síto - určené na odšťavňování měkkého ovoce a zeleniny 
skleněná nádoba na šťávu 
nerezová nádoba na drť 
stabilizační podložky 
a tichý provoz
 
Odšťavňovač je vyrobený z nových BPA free materiálů, které nemají negativní účinky na funkci imunitního systému člověka.
 
Jedinečná pěchovací zátka s těsnícím kroužkem se chová jako píst a při každém stlačení je odšťavňovač profouknut, takže nedochází k jeho ucpávání. Stlačované suroviny nemohou vyběhnout zpět do násypky jako se tomu stává při přehlcení u ostatních odšťavňovačů.
 
Fresh juice získaný s tímto přístrojem je vysoce kvalitní - motor má pouhých 70 otáček za minutu. Tento šetrný nízkootáčkový způsob zpracováni surovin zaručuje, že téměř nedochází ke ztrátám vitamínů a snížení trvanlivosti šťávy.
 
Se Sana Juicer EUJ-707 by Omega bílou je možné zpracovávat téměř vše - běžné ovoce a zeleninu, ale například i obilné trávy nebo problematické bobuloviny (rybíz, angrešt..), naťovou zeleninu, atd.. Kromě toho je možné využít tento přístroj k přípravě několika druhů těstovin, výrobě ořechového másla nebo pomocí homogenizačního pouzdra vyrábět dětské přesnídávky, zmrzliny, sorbety a jiné zdravé pokrmy, které si brzy oblíbíte nejen vy, ale i vaše děti.
 
Součástí balení je:
- jemné síto 
- volitelné hrubé síto 
- homogenizační pozdro 
- nástavec na těstoviny 
- skleněná nádoba na šťávu 
- nerezová nádoba na drť 
- cedník šťávy 
- pěchovací zátka s těsněním 
- kartáč na čištění 
- český a anglický návod
 
Tipy na odšťavňování
Ovoce i zeleninu nakrájejte tak, aby bez problémů prošla plnícím otvorem.  
Při odšťavňování tvrdé kořenové zeleniny pomalu vtlačujte produkty pěchovadlem. Pomalé otáčky otočného šneku budou zeleninu krouhat po částech. 
Některé druhy zeleniny utváří při odšťavňování pěnu - je to naprosto běžné. Můžete ji rozmíchat do šťávy nebo ji sebrat a znovu vložit do odšťavňovače. 
Při ošťavňování více druhů zeleniny střídejte tvrdou kořenovou zeleninu s listovou. 
Semena slunečnic, pohanku, hrách přidávejte do zeleninových šťáv. Obsahují mnoho prospěšných látek - enzymů, živin a vitamínů.
 
Upozorňujeme, že v případě odšťavňování jablek na jednohřídelových nebo dvouhřídelových přístrojích, je nutné používat pouze kvalitní tvrdá jablka. V opačném případě, pokud jsou jablka měkká, vzniká při zpracování hustá šťáva s vyšším podílem vlákniny (v některých případech, kdy jsou jablka moučnatá je výsledkem zpracování pyré).
 
VHODNÝ NA:
jablka, celer, citrusové plody, jahody, listová zelenina, bobuloviny...
 
NÁŠ TIP:
Brusinky a maliny
Brusinky jsou známé díky močopudným vlastnostem a tato rubínově červená šťáva vám pomůže znovu nabýt rovnováhu v těle, potřebnou pro zdravou pleť.
 
Přísady:
150g malin, 150g brusinek
 
Postup:
Maliny a brusinky omyjte a odšťavněte. Šťávy smíchejte ve sklenici.
 
HUBNUTÍ s ovocnými šťávami
Čerstvé ovoce obsahuje hodně vlákniny, která podporuje činnost střev. Proto odborníci radí koznumaci čerstvého ovoce. S ovocnými štávami jsou výživné látkky z ovoce trávicím ústrojí zpracovány ještě rychleji. Získáte důležité vitamíny i minerální látky. Nejlépe uděláte, když si fresh juice připravíte sami doma. Při nákupu šťáv dbejte na to, aby neobsahovaly aromatické látky, barviva nebo rafinovaný cukr.
 
Parametry produktu
Rozměry: 42 x 18,7 x 32 cm (v/š/d)
Hmotnost:  
5,7 kg
Barva: bílá
Způsob odšťavňování: šnekový
Příkon: 150 W
Otáček za minutu: 70
Prodloužená záruka: 10/5 (motor/díly)
  • Sana Juicer EUJ-707 by Omega bílá


NEJPRODÁVANĚJŠÍ

DOČASNĚ VYPRODÁNO. Přijímáme objednávky. Kompaktní kuchyňský robot ve standardním balení. Výkonný 500 watt motor, 4200 ot./min, patentovaná kulatá mísa o objemu 0.75 l, odšťavovač...
Přejít na detail produktu Ronic Partner - standardní balení 9 900
ZCELA NOVÝ TYP! Zvukový a vibrační odpuzovač-plašič krtků, hryzců, hrabošů apod. Použití: Odpuzovač-plašič krtků, hryzců, hrabošů, rejsků, potkanů, myší, hadů apod. Rozsah účinnosti do 1000m2...
Přejít na detail produktu Maxi účinný elektronický odpuzovač krtků a hryzců - Deramax Cvrček 499
SJCAM™ SJ4000 je skvělá outdoorová sportovní (akční) kamera (použitelná také jako kamera do auta), která natáčí ve fullHD 1080P (1920x1080) a pořizuje až 12M fotografie...
Přejít na detail produktu Sportovní kamera SJCAM™ SJ4000 černá, české menu 2 490
Niceboy® VEGA je sportovní kamera, která natáčí interpolovaně ve fullHD a progresivně v HD 720P (1280x720) a pořizuje až 5M fotografie. Výborně ji využijete pro akční záběry ze všech (nejen) adrenalinových sportů...
Přejít na detail produktu Sportovní kamera Niceboy® VEGA, české menu 990
SKLADEM. Ronic 4000 má výkonný a přitom tichý elektromotor. Je to vícerychlostí verze oblíbeného robotu Ronic 20.
Přejít na detail produktu Ronic 4000 - kuchyňský robot 17 900